EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Firmaya Mesaj Yaz

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Hizmet / Sağlık Hizmetleri

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİevdesaglikarnavutkoyevdesaglikavcilarevdesaglikbagcilarevdesaglikbahcelievlerevdesaglikbakirkoyevdesaglikbahcesehirevdesaglik.basaksehirevdesaglikbayrampasaevdesaglikbesiktasevdesaglikbeylikduzuevdesaglikbeyogluevdesaglikbuyukcekmeceevdesaglikcatalc

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Hizmetlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, doktor muayenesinden, hemşirelik hizmetlerine, bakım görevlisi desteğinden, laboratuvar analizlerine kadar genişlemektedir.

En önemlisi, tüm hizmetlerimiz kendinizi en güvende hissettiğiniz yerde yani evinizde gerçekleştirilir. ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahip şirketimizin temel politikası, hizmet alanlar ve ailelerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek ve hiçbir koşulda ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemektir.

Aileden Biri, evde bakım hizmetlerinin yaygınlaşması ve Türk toplumuna uygun bir evde bakım modeli geliştirilmesi amacı ile faaliyet gösteren Evde Bakım Derneği’nin üyesidir.

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Evde Sağlık Arnavutköy,Evde Sağlık Avcılar,Evde Sağlık Bağcılar,Evde Sağlık Bahçelievler,Evde Sağlık Bakırköy,Evde Sağlık Bahçeşehir,Evde Sağlık Başakşehir,Evde Sağlık Bayrampaşa,Evde Sağlık Beşiktaş,Evde Sağlık Beylikdüzü,Evde Sağlık Beyoğlu,Evde Sağlık Büyükçekmeçe,Evde Sağlık Çatalca,Evde Sağlık Esenler,Evde Sağlık Esenyurt,Evde Sağlık Eyüp,Evde Sağlık Fatih,Evde Sağlık Gaziosmanpaşa,Evde Sağlık Güngoren,Evde Sağlık Kağıthane,Evde Sağlık Küçükcekmece,Evde Sağlık Sarıyer,Evde Sağlık Silivri,Evde Sağlık Şişli,Evde Sağlık Sultangazi,Evde Sağlık Zeytinburnu

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

0553 751 49 12

0553 751 49 12

0553 751 49 12

www.evdesaglikkucukcekmece.com

evdesaglikavrupa@gmail.com

İSTANBUL/AVRUPA YAKASI BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL/AVRUPA YAK

Şirket Tipi: A.S.

Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2022

Firma Yorumları ( 0 )

Bu firmaya daha önce hiç yorum yapılmamış!

Firma için Yorum Yaz